Την προσεχή Πέμπτη 19 Αυγούστου κληρώνει για την ομάδα μας και με αυτόν τον τρόπο μπαίνουμε στην τελική ευθεία της νέας χρονιάς. Αναλυτικά η ανακοίνωσή της ΕΟΚ: «Η κλήρωση των Εθνικών Πρωταθλημάτων (Α2 Ανδρών, Β΄ Εθνική Ανδρών, Γ’ Εθνική Ανδρών, Α1 Γυναικών, Α2 Γυναικών), καθώς και του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών και Γυναικών, θα πραγματοποιηθεί την…
![](https://axagia82.gr/wp-content/uploads/2020/10/AXAGIA-ENOSI-ILIOY-2020-29-1000x650.jpg)
Την προσεχή Πέμπτη 19 Αυγούστου κληρώνει για την ομάδα μας και με αυτόν τον τρόπο μπαίνουμε στην τελική ευθεία της νέας χρονιάς.
Αναλυτικά η ανακοίνωσή της ΕΟΚ:
«Η κλήρωση των Εθνικών Πρωταθλημάτων (Α2 Ανδρών, Β΄ Εθνική Ανδρών, Γ’ Εθνική Ανδρών, Α1 Γυναικών, Α2 Γυναικών), καθώς και του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών και Γυναικών, θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη (19/8) στις 12.00 στα γραφεία της ΕΟΚ, χωρίς την παρουσία του κόσμου.
Η κλήρωση θα μεταδοθεί απευθείας μέσα από το κανάλι της ΕΟΚ στο YouTube (youtube.com/hellenicbf), ενώ θα υπάρχει άμεση ενημέρωση και στο σάιτ της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης».