Τον εξαιρετικά ταλαντούχο guard Χρήστο Καφέζα, καλωσορίζει σήμερα η Αχαγιά 82. Ο 19χρονος πατρινός αθλητής, που ξεχωρίζει για την μπασκετική του ευφυία, είναι ο εκλεκτός του coach Μπερδέση, να κρατά την μπαγκέτα του μαέστρου στην ομάδα μας. Χρήστο καλώς ήρθες στη μπασκετική κυψέλη της Δυτικής Αχαΐας.
![](https://axagia82.gr/wp-content/uploads/2021/08/IMG_1653-1170x650.jpg)
Τον εξαιρετικά ταλαντούχο guard Χρήστο Καφέζα, καλωσορίζει σήμερα η Αχαγιά 82.
Ο 19χρονος πατρινός αθλητής, που ξεχωρίζει για την μπασκετική του ευφυία, είναι ο εκλεκτός του coach Μπερδέση, να κρατά την μπαγκέτα του μαέστρου στην ομάδα μας.
Χρήστο καλώς ήρθες στη μπασκετική κυψέλη της Δυτικής Αχαΐας.